Diskusní téma: Otázky a odpovede

Dátum 21.01.2011
Vložil Belgarion
Titulok Odchod

Zdravím všechny cechu. Někteří už to ví, jiní to zjistí časem, odešli jsme s Jarunkou z cechu. Nebylo to jednoduché rozhodnutí ale stalo se. Donutili nás k tomu události posledních dní a týdnů. Cech Renegat vubec nebyl špatný a je v něm spousta skvělých lidí. Nicmeně musim se přiznat, hlavně poslední dobou, že mé představy o fungovaní cechu se lišily od skutečnosti. Vždy jsem si myslel, že cech je vlastně skupina lidí,ať už 5-ti nebo 50-ti členná, kteří se rozhodli že spolu budou spolupracovat nad běžný rámec a společně si celou hru zpestří a zpříjemní. Že spolu všichni budou spolupracovat, aniž by se muselo rozlišovat nějake postavení. Veškerá rozhodnutí že se budou provádět společně a bude se přihlížet na každý hlas. Už dříve mě některá rozhodnutí překvapila, ale říkal jsem si že počkám s otázkami až jak se ujmou v praxi. Nepochopil jsem třeba proč byly vytvořeny bojové skupiny? :-). Na to abychom mohli svého velitele požádat o pomoc? Proč je tedy v pravidlech že je povinností každého člena pomoct jinému. Ale spíš mě překvapila a to byl hlavní důvod odchodu, povinnost zůčastnit se vybraných akcí. A korunu tomu nasadily věty typu: "vydal/a jsem rozkaz a jsou takoví, kteří neposlouchaj". Stala se z nás nějaká vojenská jednotka?? Nemělo to být o vzájemné domluvě, toleranci a hlavně o svobodném rozhodnutí každého člena? Je to jenom HRA. Nevím jak ostatní, ale já se na ni chodím odreagovat od běžných starostí, zahrát si a poklábosit :-). Chápu že v cechu jsou jisté povinnosti,vyplývající z různých nákupů, pomocí a atd., ty jsem se však snažil plnit tak dobře jak jsem dokázal. Ale "povinně rozkazem z vrchu :-)"se zůčastnit některých akcí, se mi nezdálo to pravé ořechové. Je zajimavé, že ač většina z ostatních s tím souhlasila, třeba nědělní účast na valkách byli dosti slabé? Pročpak to? :-))).
No ale to je minulost, akce jsou kvůli neposlušnosti několika jedinců zrušeny. Třeba se nyní změni i celá politika cechu. Přeji Vám všem, za mě i Jarunku mnoho uspěchů ve hře i v životě, at se Vám daří na co šáhnete, hlavně u toho "zlatíčka" kováře. A doufám že se nebudeme vraždit až se zase potkáme :-)))))

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode