Kniha návštev

Dátum 22.10.2011
Vložil Mnich
Titulok QuadCore

Ahoj lidi, asi jste zaregistrovali, že přítele cechu (tedy mě) nepotkáváte. Je to tím, že jak již z šuškandy víte, hraji jinde. Hraji privátní server metinu QuadCore. Zkoušel jsem jich víc, ale zakotvil jsem tady protože je dle mého názoru z privátů nejlepší. Chci Vám objasnit proč jsem odešel i když tedy ne na dobro. Ofík je ve vyšším lv čistá komerce a pokud nejste prachatí pak vás rozmázne vždy nějaký pracháč, protože má obonusováno, protože má prach na to aby měl prsten zkušeností útok dračího boha a já nevím co ještě si nakoupí v itemu. To já nemohu a pak člověk doslova dře jak kůň s minimálním výsledkem. Proto QuadCore. Je tam itemshop ne že ne, ale vše je obchodovatelné tudíž líní ale prachatí nakoupí a prodávají ve stánku a pilní chudí nakupují. navíc se jedná jen o brnko a zbraň kterou si tedy po mírném úsilí koupíš ve hře. Zbytek věcí koupíš ve hře normálně. Nestane se ti tedy, že tě smázne hráč jen proto, že on prachy má a ty ne. Kdo jednou hrál ofík tam musí být dobrý. jsem tam ve žluté, šaman Mnich, vůdce cechu DragonForce s pozemkem. Pokud budete chtít třeba jen zkusit oddechovku zaskočte za mnou rád pomohu. Jo pozor ze začátku je to dost PVP, ale s narůstajícím lv děti odpadají :-)

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode